Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Probiyotikler vücudumuzun tüm işleyişinde aktif görenleri olan, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi sağlayan dost bakterilerdir. Ağız mukozasında, midede, ince ve kalın barsaklarda, ciltte ve rahim içinde bulunurlar. Tüm gıdaların kimyasal parçalanması, DNA tanımı, sentezlenmesi, gerektiğinde yeniden fermente edilmesi, vitaminlerin sentezlenmesi, pH düzenlenmesi, vücuda zararlı mikrop ve bakterilerin geçişinin önlenmesi, zararlı kimyasalların önlenmesi, zehirli maddelerin önlenmesi gibi pek çok görevleri vardır. Barsaklarda şu tutulması, kabızlığın önlenmesi, hazmın tamamlanması v.b işlevleri vardır. Asetik asit, bürütik asit, hidrojen peroksit v.b. antiseptik maddeler üreterek vücudu korur. İmmün sistemini güçlendirir. Vücudumuzun 100 trilyon adet olan askerleridir. Onların eksikliği olan her yerimizde çeşitli hastalıklar olur. Bizde farkında olmadan yine onlara zarar veren zararlı maddeler tüketiriz.
İşte tüm sağlığımız için zarurî olan ve her vesileyle eksilen bu probiotikleri tamamlamak için BESTBİOTİK PROBİYOTİK YOĞURT MAYASI herkese ve her yaşa gereklidir.

 Bir Pakette 10 şaset bulunur bir şasetle 5 Lt lik sütten Yoğurt mayalanır , mayalanan bu yoğurttan tam 5 kez daha 5 LT lik süt mayalanır. Toplamda 10 Şasetle 50 kez 5 LT Süt mayalanır , Yani bir paket tam bir yıl gider.

www.altukenmeden.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .altukenmeden.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

HUZUR GIDA

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor